Kelme — технічний партнер Watford FC читати

Kelme — технічний партнер Watford FC

Kelme — технічний партнер Watford FC
  • дата
  • 03.06.2020

Іспанський спортивний бренд Kelme та англійська команда Прем’єр-ліги Watford FC підписали угоду про співпрацю, згідно з якою бренд “Kelme” буде технічним партнером клубу з Північного Лондона протягом наступних 4 сезонів. Таким чином Watford стає першим англійським клубом, який гратиме матчі АПЛ в екіпіровці від Kelme.

Починаючи з сезону 2020/2021, ігрова форма, тренувальний одяг, аксесуари клубу будуть вироблятися іспанським брендом спортивного одягу Kelme, як для чоловічих, так і для жіночих команд, а також для всіх рівнів футбольної академії.

Оновлена екіпіровка Шершнів буде доступною у 450-ти магазинах Kelme по всьому світі, а також у точках продажу англійського клубу.

Президент та генеральний директор Watford FC Скотт Дюксбері сказав: “Ми із задоволенням розпочинаємо співпрацю з іспанським брендом Kelme. Вони добре відомі у всій Європі, Південній Америці та Азії. Ми раді, що наші гравці та вболівальники можуть оцінити якість екіпіровки та досягти нових вершин разом з Kelme”.

Карлос Гарсія Кобаледа, директор з маркетингу та спонсорства Kelme, заявив: “Уотфорд є одним з найкращих варіантів для входу в АПЛ, міцний фундамент для закріплення Kelme на англійському футбольному ринку. Сподіваємося, що наша співпраця буде корисною для обох сторін “.

Таким чином, Шершні будуть екіпіровані в Kelme до сезону 2025/2026. І неодмінно впишуть у свою історію нові досягнення разом з Kelme.

 


  • Поділитись з друзями:
  • facebook

Більше новин