Історія бренду. Опис. Ціна. Купити з доставкою по Україні

Історія бренду

Історія бренду
  • дата
  • 24.05.2020

Історія бренду розпочинається в 1977 році, коли брати Дієго і Хосе Кіллес заснували компанію з виробництва взуття, яка через декілька десятиліть стала відомим та впізнаваним у всьому світі брендом Kelme. Спочатку бенд займався суто виробництвом спортивного взуття, переважно футзального та бігового, проте на початку 90-х асортимент компанії доповнився спортивним одягом та аксесуарами.

Саме у 90-х бренд гучно заявив про себе на весь світ. До прикладу, Kelme став технічним спонсором збірної Іспанії на домашніх Олімпійських Іграх 1992 (тоді іспанці здобули 22 медалі, що і досі є найкращим результатом іспанської олімпійської збірної), а у 1994 іспанська тенісистка Кончіта Мартінес виграє Вімблдон в екіпіровці від Kelme.

У період з 1994 по 1998 Kelme — технічний спонсор одного з найтитулованіших клубів на планеті — Real Madrid CF. За час співпраці з Kelme королівський клуб двічі виграв першість Іспанії, один раз Суперкубок Іспанії та завоював Кубок європейських чемпіонів.

Сьогодні Kelme це велика компанія, що стрімко розвивається. Адміністративні та господарські будівлі компанії займають площу близько 25000 м², крім того у компанії є фабрика на якій виготовляється широкий асортимент якісного взуття та одягу, науково-дослідний центр, великий склад поєднаний з логістичним центром, що дає змогу оперативно обробляти та доставляти замовлення.

Можливо, історія бренду не є дуже багатою на гучні імена та події, але завзята праця та жага до створення якісного та практичного продукту дозволили Kelme стати одним з лідерів іспанського та світового ринку спортивної екіпіровки.


  • Поділитись з друзями:
  • facebook

Більше про бренд

Kelme сьогодні
  • дата
  • 24.05.2020
Висока якість, доступна ціна, широкий асортимент та стильний д...